პოლიტიკა

„ქართული ოცნების“ მერობის კანდიდატები 2021 წლის ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნებში

რუსთავი                                             ნინო ლაცაბიძე

გარდაბანი                                          დავით კარგარეთელი

მარნეული                                           კენან ომაროვი

ბოლნისი                                            დავით შერაზადიშვილი

დმანისი                                              კობა მურადაშვილი

წალკა                                                  ილია საბაძე

თეთრიწყარო                                     გიორგი წიკლაური

თელავი                                               ლევან ანდრიაშვილი

ახმეტა                                                 ალექსი ფიცხელაური

ყვარელი                                             გივი ზაუტაშვილი

ლაგოდეხი                                         ჯონდო მდივნიშვილი

გურჯაანი                                           ზურაბ უტიაშვილი

საგარეჯო                                            ავთანდილ გულიკაშვილი

სიღნაღი                                              მალხაზ ბეგიაშვილი

დედოფლისწყარო                             ნიკოლოზ ჯანიაშვილი

გორი                                                   ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი

კასპი                                                   ვახტანგ მაისურაძე

ქარელი                                               ზაზა გულიაშვილი

ხაშური                                               თენგიზ ჩიტიაშვილი

ახალციხე                                            ირაკლი ლაზარაშვილი

ასპინძა                                                როსტომ მაგრაქველიძე

ბორჯომი                                            ოთარ არბოლიშვილი

ადიგენი                                              გოჩა ქიმაძე

ახალქალაქი                                        მელქონ მაკარიანი

ნინოწმინდა                                        ანივარდ მოსოიანი

მცხეთა                                                დიმიტრი ზურაბიშვილი

დუშეთი                                             მანანა ნარიმანიძე

თიანეთი                                             ლევან წიკლაური

ყაზბეგი                                              შალვა ელოშვილი

ქუთაისი                                             იოსებ ხახალეიშვილი

ბაღდათი                                            კახა ენუქიძე

ჭიათურა                                             გივი მოდებაძე

წყალტუბო                                         გენადი ბალანჩივაძე

საჩხერე                                               ლევან ივანაშვილი

სამტრედია                                         დავით ბახტაძე

თერჯოლა                                          ლაშა გოგიაშვილი

ტყიბული                                           დავით ჩერქეზიშვილი

ვანი                                                     ალექსანდრე გოგორიშვილი

ხარაგაული                                         კობა ლურსმანაშვილი

ხონი                                                    ლადო ჯურხაძე

ზესტაფონი                                         ვასილ გველესიანი

ამბროლაური                                     ლაშა ჭიჭინაძე

ონი                                                      სერგო ხიდაშელი

ცაგერი                                                 გიორგი ნემსაძე

ლენტეხი                                             გიორგი ონიანი

ზუგდიდი                                          მამუკა წოწერია

წალენჯიხა                                         გოგა გულორდავა

ჩხოროწყუ                                          დათო გოგუა

ხობი                                                   დავით ბუკია

სენაკი                                                  ვახტანგ გადელია

მარტვილი                                          თორნიკე ჯანაშია

ფოთი                                                  ბექა ვაჭარაძე

აბაშა                                                    გიგა გაბელაია

მესტია                                                 კაპიტონ ჟორჟოლიანი

ოზურგეთი                                         ავთანდილ თალაკვაძე

ლანჩხუთი                                          ალექსანდრე  სარიშვილი

ჩოხატაური                                         დავით შარაშენიძე

ბათუმი                                               არჩილ ჩიქოვანი

ქობულეთი                                         ლევან ზოიძე

ხელვაჩაური                                       ზაზა დიასამიძე

ქედა                                                    როლანდ ბერიძე

შუახევი                                              ომარ ტაკიძე

ხულო                                                 ვახტანგ ბერიძე

დატოვეთ კომენტარი

კომენტარები

მსგავსი სიახლეები

Back to top button
Close